Certyfikat Energetyczny - ArCADia-TERMO - Pobierz programy firmy ArCADiasoft

Programy CAD dla budownictwa, architektury i projektowania. Przyśpieszają i ułatwiają pracę architektom, konstruktorom i instalatorom. Pozwalają na sprawne i szybie wykonanie dokumentacji i certyfikatów potrzebnych na każdej budowie.

ArCADia-TERMO

ArCADia-TERMO - audyt i certyfikat energetyczny ArCADia - TERMO to innowacyjny program do kompleksowych obliczeń cieplnych budynku. Program pozwala na wykonywanie obliczeń współczynnika przenikania ciepła U, wymiany ciepła przez grunt, mostków cieplnych, zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń, sezonowego zapotrzebowania na ciepło budynku. Wykonywanie audytu energetycznego wg Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 28.02.2008 r. oraz charakterystyki energetycznej (certyfikat energetyczny) wg rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 6.11.2008 r. Program współpracuje z modułami Efekt ekologiczny i Efekt ekonomiczny dzięki którym możemy porównywać i optymalizować rozwiązania architektoniczne tak by uzyskać energooszczędny a więc i ekonomiczny w eksploatacji projekt budynku.
Dodatkowo: Microsoft .NET Framework 3.5 oraz .NET Framework 4.0


Wielkość pliku: 48 MB


Wielkość pliku: 48 MB21 stycznia 2009 roku w Poznaniu sąd konkursowy Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA przyznał Złoty Medal programowi ArCADia-TERMO.

więcej...

W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”. Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft.

więcej...

Bronisław Komorowski - Prezydent RP wręcza nagrodę za program ArCADia-TERMO PRO właścicielowi firmy ArCADiasoft oraz INTERsoft Jarosławowi Chudzikowi.